0506 113 51 11

REZERVASYON

BLOG

Erol Talha'nın Kalemi / Kendimce, karalıyorum işte ...

Çorlu Düğün Fotoğraf Çekimi

Erol Talha İle Masalsı Düğünler

 

Düğün gününüz bir çırpıda bitecek. Peki, bu günden geriye kalacak olan ve asla anlamını yitirmeyecek fotoğraf çekimleriniz nasıl olmalı?  Herkesin hayatının en özel günü kuşkusuz evliliğe ilk adımı attıkları düğün günleridir. Bu özel günlerinin hafızalarında yıllarca taze kalmasını isteyen gelin ve damatlar çareyi özel fotoğraf çekimlerinde buluyor. Düğün gecesinde yapılan fotoğraf çekimleri artık günümüz gençleri için yeterli olmuyor. Düğün albümünün dışında özel bir albüm sahibi olmak isteyen gençler profesyonel gelin damat fotoğrafçısı ile anlaşarak dış mekânlarda çekimler yapılmasını sağlıyorlar. Bu görevi en iyi şekilde sürdürmeye çalışan ve yıllardır bu piyasa içinde pişen Sayın Erol Talha ile yapmış olduğumuz söyleşide, ‘’ birinci önceliğinin düğün sahibi olan gelin ve damatların isteklerine göre ayarladıklarını ve her şeyin kusursuz bir rüya düğünü konseptinde yaptıklarını vurguladı. Çekimler sırasında olabildiğine sakin ve sanki aile arasında eğlenir gibi kişileri sıkmadan ve var olan heyecanlarını yenmeleri için çok doğal bir çekim yaptıklarını vurgulayan Sayın Erol Talha, böylelikle çekimlerin hem istenilen başarıya ulaştığını hem de gelin ve damadın asla unutamayacağı güzel karelere sahip olduğunu vurguluyor.

Özellikle Çorlu’da yaşayan gelin ve damatlar bu konuda son derece şanslı! Var olan güzel atmosferi ve kullanılacak birçok çekim alanları ile hayal edilenin bile ötesine geçtiklerini ifade ediyorlar. İş akışlarının genellikle düğün öncesi damat ve gelinle tanışmak olduğunu dile getiren Sayın Talha. Böylelikle çekim günü birbiri ile yabancılaşmadıklarını ve daha öncesi konsepti belirledikleri için çok kolay ve yorucu olmayan bir çekim ortaya çıkardıklarını iletiyorlar.

 

Çorlu, gelin damat fotoğraf çekimi için son derece ideal bölgelerden biridir. Çünkü doğal güzellikler bakımından epey cömert olan Çorlu, çiftlerin bu özel fotoğraflarının arka planını fazlasıyla süslüyor. Olimpos At Çiftliği’nde  gelin damat fotoğraf çekimi en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Bazı gelin ve damatlar çekim için gündüz saatlerini tercih ederken, romantik karelerle albümlerini zenginleştirmek isteyen gençlerin tercihi günbatımı oluyor. Havaların ısınmasıyla birlikte gelin ve damat adayları ile dolup taşan mekânlardan biri de  Kıyıköy oluyor. Özellikle farklı ve sıra dışı bir düğün fotoğraflarına imza atmayı düşünüyorsanız tercih olarak yalınayak olacağınız sahil çekimleri de yapabilirsiniz.

 Eğer yaz ayında evleneceksiniz zaten bir sorun olacağını düşünmüyoruz. Birçok gelin ve damat adayı ise düğün fotoğrafçısı ile görüşüp, düğün sonrasında bu resimleri çektirmeyi sağlıyorlar. Hem zaman sınırı olmadan hem de gelinliğim kirlenecek derdi olmadan fotoğraf çekmek de bir başka eğlenceli olacaktır. İsterseniz denize bile girebilir harika pozlar verebilirsiniz. Yeter ki hayal dünyanızı zengin tutunuz.

Siz de Çorlu'da Düğün,Nişan,Sünnet,Kına  fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

www.eroltalha.com

0506 113 51 11

0282 654 56 08

 

Sosyal Medyada Paylaş