0506 113 51 11

REZERVASYON

ÇEKİMLERİMİZ

Herşey kusursuz olsun istiyorsanız,doğru yerdesiniz

NİŞAN VE KINA TÖRENLERİNİN KAYIT ALTINA ALINAN İNANILMAZ HATIRALARI

NİŞAN VE KINA TÖRENLERİNİN KAYIT ALTINA ALINAN İNANILMAZ HATIRALARI

Henüz başınızdan bir evlilik geçmemiş ise düğün organizasyonlarının hayatınızın kalan döneminde ne kadar önemli olduğunu bilemeye bilirsiniz. Özellikle evlenecek çiftlerin düğün arifesindeki heyecanını düşündüğümüz zaman, aslında düğün organizasyonlarında daha öngörülü insanların yer alması gerçekten çok önemli. Nişan töreni belki de kalan ömrümüzü beraber geçireceğiniz insan ile evliliğinize atılan ilk adım olabilir. Böylesine önemli anın ölümsüz hale gelmesi, geçen on yıllar içerisinde geleceğe miras kalıyor olması, çok önemli.

Burada gelin, damat ve davetliler her ne kadar habersizmiş gibi dursalar da makineyi görünce çok iyi poz verdiklerini biliyoruz. İyi poz verenler, zaten çok fotojenik oldukların iddia edeceklerdir. Bir de hazırlıksız olarak yakalanan insanların çekilen görüntüleri, eş dost ve akraba için yıllarca eğlence kaynağı olmaya devam edecektir.

Günümüzde dijital teknoloji, adeta zamana meydan okuyan ve insanı zamanın içerisinde önemli bir yere sahip eden teknoloji haline geldi. O genç ve ışıltılı halinizi, avuç içlerinizin terlediği dönemleri resmedecek veya kayıt altına alacak uzman bir ekip, gerçekten sizin için unutulmaz bir plan hazırlıyor.

Nişan ve kına törenlerinin yapılacağı yerleri seçmek elbette ki önemli. Her yerde ya her şartta çalışmaya alışmış olan uzman çekim ekibi, sizin bu en özel gününüzdeki en kaliteli görüntüleri, yine en uygun şartlarda kaydedecek. Peki, bu görüntüler veya kaydedilmiş çekimler ne işe yarar diye düşünen insanlar olduğunu da çok iyi biliyoruz. Aradan zaman geçtikçe inanın, insanın hayatında en önemli olan unsurlar, hatıralar olarak biliniyor ve bu hatıralar insanların kalan ömründe önemli bir iz bırakıyor.

Çorlunun genç ve dinamik nüfusu düşünüldüğü zaman, düğün temposunun da çok yoğun olduğunu görebiliyoruz. Aynı şekilde kına ve nişan törenlerinin yine aynı yoğunlukta olduğu bir yerde, profesyonel ekiplerin olması sizin için gerçekten önemli bir şans. Çocuklarınıza eşinize dostunuza gururla anlatacağınız, gülümseyerek anımsayıp paylaşacağınız anılarınızı inanın çok uygun koşullarda elde edebiliyorsunuz.

En gelişmiş teknolojiye sahip olan uzman çekim ekibi iş başında ve gelecek için en unutulmaz anıları oluşturma konusunda size yardıma hazır bekliyor. 

Erol Talha Fotoğrafçılık ve Organizasyon olarak Profesyonel Dış Mekan ve İç Mekan Albüm Çekimleri Düğün Belgeseli Video Çekimleri Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimleri Video Kamera Çekimleri Hareketli Jimmy Jip Kamera Sistemleri Canlı Yayın Çekimleri Acele Servis Fotoğraf Hizmeti Video Klip ve Montaj Hizmetleri Nişan, Kına, Yaş Günü, Sünnet, Açılış, Kutlama, Kokteyl Organizasyon Çekimleri Seminer, Şirket Yemekleri, Özel Davetler, Mekan Çekimleri Ürün Çekimleri , Katalog Çekimleri ve her türlü Sosyal Aktiviteler , Davet ve Organizasyonlar da tüm Profesyonel Fotoğrafçılık hizmetlerini vermekteyiz. Erol Talha Fotoğrafçılık ve Organizasyon olarak çalışmalarımız da iş akışımız; öncelikle çiftlerimizi misafirimiz olarak ağırlamak , yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vermek ve görsel çalışmalarımız hakkında sunumlar yapmak , paket hizmetlerimizi sunmak, fotoğraf çekimlerin de kullanılacak mekan ve alanları tanıtmak , özellikle çiftlerimizi dinlemek ve tarzlarını , isteklerini tam olarak anlayabilmek ve daha sonrasında ise bu çalışmanın programını çıkarmak ve gerçekleştirmek şeklindedir.

Sosyal Medyada Paylaş