0506 113 51 11

REZERVASYON

ÇEKİMLERİMİZ

Herşey kusursuz olsun istiyorsanız,doğru yerdesiniz

SÜNNET TÖRENLERİNİN UNUTULMAZ ÇEKİMLERE DÖNÜŞMESİ

SÜNNET TÖRENLERİNİN UNUTULMAZ ÇEKİMLERE DÖNÜŞMESİ

Bugün belli yaşa gelmiş çoğu aile babası olmuş insanların, geçmişinde hepimizi kahkahaya boğacak sırları vardır. Eğer o kişinin albümünü ele geçirirseniz, özellikle sünnet fotoğrafları tanıdığımız insanın size bambaşka yönlerini ortaya koyabilir.

Olmuş bitmiş maşallah fakat anıları halen canlı ve diri tutulan bu fotoğrafların, sünnet törenlerini ölümsüz hale getirdiğini ve insanların en zayıf yönlerini yıllarca sakladığını biliyoruz. Bugün yine bu törenlere ilgi ve organizasyon konusunda çalışmalar, biraz daha profesyonel şekilde yapılıyor.

Çocuklarınızın hatıraları yıllar sonra karşılarına eğlenceli bir şekilde çıksın istiyorsanız, özellikle sünnet çekimleri konusunda işini bilen profesyonellerin yardımına mutlaka başvurmalısınız. Her ne kadar bir sarayın kaçak prensi gibi giydirilip kuşatılmış kıyafetlerle karşınıza çıksa da sünnet olan kişinin en mutlu mu yoksa en zor günü mü olduğunu özellikle fotoğraf karelerinden görmek daha mümkün ve kolay olacak.

Esasen sus payı olarak sünnet olacak olan çocuğa verilmiş imtiyazlar, bu işin bahanesi veya eğlenceli tarafı mı? bunu hep beraber görüp karar verebiliriz. İnsanların geçmişte yaşadıkları geleceğe iyi bir hatıra oluşturacaksa, özellik ve çekimler noktasında en kaliteli teknolojiyi kullanmak ve birebir görüntüyü yıllar sonrasına nakletmek, her zaman önemli olacaktır.

Ucundan azıcık fotoğraf, cesaretinden çok şeyi kaybedebilecek çocukların bu inanç ve kültürümüze uygun duygu durumlarını da resmetmek, yine kültürümüzün önemli bir parçası haline geldi. Zaman ilerledikçe sünnet çocuklarının kendi babası olduğunu gören çocuklar için de bunun iyi bir hatıra oluşturacağını söyleyebiliriz.

Böylesine önemli dikkatleri çeken ve kalabalıkları toplayan bir törende, hatıra oluşturacak ve eğlenceli mizah anlayışına destek verecek anıları çok sık görmeye devam ediyoruz. Eğer bir uzman elinde şekillenmişse, ölümsüz fotoğraflar ve çekim konusundaki çalışmalar, geçmişimizi bugüne bugünümüzü ise yarına taşımaya devam edecek.

Sözde erkekliğe atılan ilk adım olan ve birazcık daha fazla merak ve cesaret aşılanan çocukların bu küçük operasyonu cesaretle karşılanması çok önemli. Anne ve babaların biraz endişeli yaklaşımları ile beraber tamamen uzmanlar önünde gerçekleşen operasyon, böyle profesyonellerin önünde gerçekleşen çekimler, bu önemli günü yıllar sonrasına keyifle ve kahkaha ile taşıyabilecektir. 

Erol Talha Wedding Photographer 

0282 654 56 08

05061135111

Cemaliye  Mah. Omurtak Caddesi Galip Cem İş Merkezi No: 236 Kat: 1 Daire 28 

Erol Talha Fotoğrafçılık ve Organizasyon olarak Profesyonel Dış Mekan ve İç Mekan Albüm Çekimleri Düğün Belgeseli Video Çekimleri Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimleri Video Kamera Çekimleri Hareketli Jimmy Jip Kamera Sistemleri Canlı Yayın Çekimleri Acele Servis Fotoğraf Hizmeti Video Klip ve Montaj Hizmetleri Nişan, Kına, Yaş Günü, Sünnet, Açılış, Kutlama, Kokteyl Organizasyon Çekimleri Seminer, Şirket Yemekleri, Özel Davetler, Mekan Çekimleri Ürün Çekimleri , Katalog Çekimleri ve her türlü Sosyal Aktiviteler , Davet ve Organizasyonlar da tüm Profesyonel Fotoğrafçılık hizmetlerini vermekteyiz. Erol Talha Fotoğrafçılık ve Organizasyon olarak çalışmalarımız da iş akışımız; öncelikle çiftlerimizi misafirimiz olarak ağırlamak , yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vermek ve görsel çalışmalarımız hakkında sunumlar yapmak , paket hizmetlerimizi sunmak, fotoğraf çekimlerin de kullanılacak mekan ve alanları tanıtmak , özellikle çiftlerimizi dinlemek ve tarzlarını , isteklerini tam olarak anlayabilmek ve daha sonrasında ise bu çalışmanın programını çıkarmak ve gerçekleştirmek şeklindedir.

Sosyal Medyada Paylaş