0506 113 51 11

REZERVASYON

HAKKIMIZDA

Firmamız hakkında bilgiler

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Düğün gününüzden önce, mümkün oldukça çiftlerimizle görüşerek, istekleri doğrultusunda çalışmalar yapabilmek için tüm fikirlerini öğreniyor ve yine bu doğrultuda önerilerde bulunuyoruz.

Çorlu başta olmak üzere kıyıköy ve Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirmekte olduğumuz çekimlerde, dilerseniz düğün günü ya da düğün günü dışında istediğiniz şehirde, gün içerisinde ki hava koşulları doğrultusunda mekan önerilerimizi sizlere yapıyoruz. Seçiminize göre kuaförden başlayıp dış çekimle devam ederek, düğün öncesi ve düğün anlarınızda ki çekimlerimizde gün sonuna kadar sizinle fotoğrafçıdan çok, düğün günü yardımcısı olarak yanınızda bulunuyoruz.

Çekildiğiniz fotoğrafları yüksek kaliteli halleriyle flash bellek ve  dvd formatında teslim edip, seçtiğiniz fotoğrafları albüm haline getirmeden önce son hallerini  onayınıza sunarak baskı işlemini gerçekleştiriyoruz. Hazırlanan albümünüzü ister ofisimizden ya da kargo ile sizlere teslim ediyoruz.

Kendimize özgü yaratıcı fikirleri benimseyerek sizlere her zaman daha iyisini sunmak ve her çekmiş olduğumuz fotoğrafı kusursuz kılmak, özel günlerinizi en anlamlı şekilde fotoğraflamak ve en önemlisi siz gelin ve damat adaylarımıza kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Yine isteğiniz doğruldusunda gün boyu video çekimi ve klip çalışmalarımızı da hizmetinize sunmaktayız.

Erol Talha Wedding Photographer 

Sosyal Medyada Paylaş